Tagasi
Mööbel|

Kontorimööbel

Kontorimööbel pole juba ammu igavuse ega ilmetuse sünonüüm. Ergonoomiline ja maitsekas mööbel kontoris mängib olulist rolli hubase töökeskkonna loomisel, mistõttu mõjutab see ka töötajate heaolu ja motivatsiooni. Kuid ennekõike peab see kõik olema praktiline ja kvaliteetne.

Teenindus- ja vastuvõtuletid, kontorilauad ja -kapid, garderoobid, konverentsiruumide sisustus, puhke- ja kööginurgad - Meediagrupi mööblimeistritel on pikaajaline kogemus paljude erinevate mööblilahenduste ja materjalidega, mistõttu võime julgelt väita, et leiame sobiva ja omanäolise lahenduse ka nõudlikumale kliendile.

Meie meistrite käe all on muuhulgas valminud mööbel Tradehouse Peterburi tee, MG Beauty ja Baltika Ülemiste City kontorisse.

Mööbli tellimiseks palume esmaseks konsultatsiooniks aeg kokku leppida:
kaspar@meediagrupi.ee või erkki@meediagrupi.ee

 • Mööbli projekteerimise eelduseks on plaan ruumi mõõtmete, vee-, elektri- ja ventilatsiooniühenduste ning uste ja akende asukohtadega. Materjalide ja furnituuriga saab tutvuda Meediagrupi OÜ kontoris, Liimi 8, Tallinn.
 • Kliendilt saadud andmete ja eelistuste põhjal projekteerib projektijuht köögimööbli, konsulteerib vajadusel nüansside asjus kliendiga ning esitab detailse hinnapakkumise. Enne tootmist teostame täpse mõõdistamise, et tagada laitmatu lõpptulemus.
 • Pakkumises kirjeldatakse detailselt mööbli spetsifikatsioon, köögimööbli maksumus ja valmimise tähtaeg. Tellimus jõustub ettemaksu tasumisel ning kaup väljastatakse ülejäänud summa tasumisel.

 • Köögimööbli transport, paigaldus ja pakendite utiliseerimise maksumus kajastub hinnapakkumises.
 • Meediagrupi OÜ teostab ja paigalduse hind sisaldab elektrivõrgu ühendusi. Gaasi-, vee- ja kanalisatsioonivõrgu ühendused ja need tööd paigaldushinnas ei sisaldu aga saame kliendi soovi korral need tööd organiseerida läbi koostööpartnerite.

Garantiiaja pikkus ja alguskuupäev

 • Mööbli garantiiaeg on erakliendile kaks aastat ning ärikliendile üks aasta, kui tellimuse lepinguga ei ole ette nähtud teisiti.
 • Garantii algab toote ostukuupäevast.

Garantii sisu

 • Garantii alla kuuluvad Meediagrupi OÜ valmistatud toote konstruktsiooni-, tootmise- ja materjalivead ning nendest vigadest toodetele põhjustatud kahjustused. Garantii katab eelpool nimetatud vigade ja neist toodetele põhjustatud kahjustuste parandamise kulud.

Garantii piirangud

 • Garantii ei hõlma kahjustusi, mis on põhjustatud hoolimatust toote kasutamisest, kahjustamisest, lõhkumisest või toote mitte sihtotstarbelisest kasutamisest.
 • Garantii alla ei kuulu normaalsed värvuse muutused, toote loomulik kulumine või pisidefektid, mis on tekkinud peale paigalduse teostamist ning kliendile mööbli üleandmist (näiteks pinnakatte kriimustused)
 • Garantii ei hõlma kahjustusi, (kui toode ei ole paigaldatud Meediagrupi OÜ poolt ) mis on põhjustatud ebakorrektsest paigaldusest. Näiteks: kui klient on paigaldanud toote ise ning teinud seda valesid töövõtteid kasutades.

Garantii kehtivus

 • Garantii kehtib mööbli sihtotstarbelisel kasutamisel tekkinud defektide korral.
 • Garantii kehtib eeldusel, et mööblit on kaitstud niiskuse eest (relatiivne niiskus 40- 60%).
 • Kasutatud ja säilitatud normaalsetes tingimustes (ruumi temperatuur 18-24C) ning järgitud puhastamist-hooldamist puudutavaid juhendeid.
 • Garantii kehtib eeldusel, et esitatakse arve ja kviitung arve kogusumma tasumise kohta.

Garantiipretensiooni lahendamine

 • Pretensioon peab olema esitatud kirjalikult. E -maili info@meediagrupi.ee või teiega tegelenud projektijuhile.
 • Peale seda otsustame, kas on vajalik Teie külastamine ja probleemi ülevaatus. Kui puudus kvaliteedis on selgunud, sisestatakse probleem tootmisprogrammi ja Teie pretensioon lahendatakse mõistliku aja jooksul (umbes 2-4 nädalat).
 • Garantiiremont viiakse läbi ainult Meediagrupi OÜ oskuslike töömeeste poolt. Kui klient on tellinud ise mujalt teenuse probleemi lahendamiseks, siis katkeb toote garantii. Värvierinevused garantiina tarnitud värvitud mööbli ja algselt tarnitud värvitud mööbli vahel on võimalikud.

Oleme seadnud endale eesmärgiks pakkuda nii era- kui äriklientidele parima võimaliku tarneajaga kvaliteetset eritellimusmööblit nii koju kui kontorisse. Selle tarbeks oleme aastate jooksul arendanud enda tootmise sellisele tasemele, kus suudame tänu mitmekülgsele tootmisele pakkuda terviklahendusi kliendi poolt valitud materjalidest parima tarneajaga.

Väärtustame oma klientide aega ja soovime, et meid külastanud kliendid tunneksid ja kogeksid kindlustunnet, mis tagab suurepärased kliendisuhted pikkadeks aastateks.

Läheneme igale projektile personaalselt, vaid nii saab klient tunda tõelist rahulolu ning olla kindel, et kõik tema unistused saavad meie juures teoks. Igal sellisel projektil on tellija hing ning läbi kliendi soovide läbime koos väga inspireerivaid teekondi, mis kulmineeruvad täiusliku tulemusega.

Ka need kliendid, kelle soovid pole veel päris selged ning ideed vajavad veel äratamist on meie juures alati väga oodatud. Üheskoos selgitame välja just konkreetse kliendi vajadused ning teostame need professionaalselt, et ikka tulemus saaks igale kliendile iseloomulik ja annaks meelerahu.

 
 

Looge ergonoomiline ja inspireeriv töökeskkond kaasaegse kontorimööbliga.

 

Teie kontor peaks olema koht, kus teie töötajad tunnevad end mugavalt, produktiivselt ja inspireeritult. Õige kontorimööbli valimine on selle saavutamiseks ülioluline. Pakume laia valikut kvaliteetseid kontorimööblit, mis vastab teie individuaalsetele vajadustele ja eelarvele.
 

Moderne kontorimööbel, mis lisab teie tööruumile stiili.

Funktsionaalne kontorimööbel, mis aitab teil tööd paremini teha.

 

Meie kontorimööbli valikust leiate:
 

Töölauad: Erinevatest materjalidest ja suurustes töölauad, mis pakuvad teile vajalikku tööpinna ja hoiuruumi.
Töötoolid: Ergonoomilised töötoolid, mis toetavad teie selga ja aitavad vältida väsimust.
Konverentsilauad ja toolid: Funktsionaalsed konverentsilauad ja toolid, mis sobivad ideaalselt koosolekute ja arutelude pidamiseks.
Hoiulahendused: Riiulid, sahtlid ja kapid, mis aitavad teil oma kontorit korras hoida.
 
Meie kontorimööbel on:
 
Kvaliteetne: Valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis kestavad aastaid.
Ergonoomiline: Kujundatud toetama teie selga ja aitama vältida väsimust.
Stiilne: Kaasaegne disain, mis sobib igasse kontorikeskkonda.
Funktsionaalne: Pakub teile vajalikku tööpinna, hoiuruumi ja istumisvõimalusi.
Taskukohane: Meie kontorimööbel on laia valikuga erinevates hinnaklassides.
Lisaks kontorimööbli müügile pakume ka:
 
Planeerimis- ja konsultatsiooniteenuseid: Aitame teil luua oma kontorile ideaalse paigutuse ja valida välja õige mööbli.
Tarne- ja paigaldusteenuseid: Toimetame teie mööbli teie kontorisse ja paigaldame selle paika.
Garantiiteenuseid: Pakume oma toodetele garantiid, et saaksite olla kindel nende kvaliteedis.
Kui otsite oma kontorile uut mööblit, võtke meiega ühendust juba täna!
 
Meie meeskond aitab teil leida teile sobivaima kontorimööbli lahenduse.

Kõrgekvaliteetne kontorimööbel taskukohaste hindadega.

 
Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti või pöörduge meie poole kasutades all olevat kontaktivormi või leia kontaktid siit
 

  Täisnimi*
  Ettevõtte nimi
  Telefoni number*
  Emaili aadress*
  Sõnum