Meediagrupi taustapilt

Firmast|Meie lugu

https://meediagrupi.ee/wp-content/uploads/2023/02/Meediagrupi_2023_new_logo_blue_.png

Alustasime 90ndate alguses Rootsi ja Itaalia kaupluse sisustuse maaletoojatena ning samal ajal sai meist ka Rootsi jaetarvikute suurtootja HL Display toodete volitatud edasimüüja Eestis. Tänaseks oleme tegevusvaldkonda oluliselt laiendanud - meil oma hoone, milles asuvad koos kontor; kõrgkvaliteeti võimaldatavate seadmetega mööbli tootmine; kogenud meistrite ja tänapäevaste metallitöömasinatega metalliosakond; üle 25 aastase tööstaažiga akrüültoodete meeskond ning kõigele lisaks mööbli montaaži ruumid. Oleme aastate jooksul palju kasvanud ning see areng on liitnud meie meeskonnaga palju erinevate valdkondade spetsialiste, mis teeb meid veelgi paremaks teenusepakkujaks meie praeguste ja tulevaste klientide jaoks. Lisaks eelmainitud hoones toimuvale oleme enda tootmist laiendanud ka kõrval asuvatesse ruumidesse, mis võimaldas meil suurendada seadmeparki ning ka meeskonda. Seoses sellega viimistleme nüüd ka enda mööbli ise, seda nii kvaliteetse värvi, peitsi ja/või lakiga ning pakume seda teenusena teistele tootjatele.
Kogu see areng on viinud meie müügisaali koos mahuka laopinnaga paari minutilise jalutuskäigu kaugusele, Liimi 6/2 aadressile.

Meediagrupi missioon on endiselt ikka pakkuda ka kaupmeestele võimalust luua läbi atraktiivse ja huvitava kaupluse sisustuse kliendile meeldiv ostukogemus. Teeme koostööd maailma juhtivate kaubanduse sisustus- ja eksponeerimislahendusi pakkuvate tootjatega. Meie tootevalikus on kõik kaupluse sisustuseks vajaminevad tooted, samuti valmistame PVC-st ja akrüülist standartlahendusi ja eritellimustooteid vastavalt kliendi soovile.

Oleme sisustanud erinevaid kauplusi, müügikohti, tanklaid ja apteeke kaubandusliku inventari ja seadmetega, mis vastavad erinevate kaubagruppide spetsiifikale, kaupmehe maitsele ja majanduslikele võimalustele. Leiame ühiselt sobivad vahendid paremaks kaupade eksponeerimiseks ja müügitöö edendamiseks nii väikesesse kui ka suurde kauplusesse.

Tänu meie professionaalsusele ja kogemustele oskame läheneda igale projektile individuaalselt, toote ja teenuse kvaliteet ning kliendi rahulolu on meie prioriteet.

Meeldiva koostööni!
MEEDIAGRUPI OÜ