Tagasi

Garderoobid

Garderoob

Meediagrupi OÜ valmistab Teile sobiva garderoobi.
Garderoobid on praktiline ja stiilne lahendus igasse koju või kontorisse.
Korralikult planeeritud ja tellitud garderoob mitte ainult ei korralda teie asju, vaid lisab ruumile ka esteetilist väärtust. Hoolikas planeerimine ja õige tootja valik tagavad, et teie uus garderoob teenib teid aastaid.

Mööbli tellimiseks palume esmaseks konsultatsiooniks aeg kokku leppida:
kaspar@meediagrupi.ee või erkki@meediagrupi.ee

 • Mööbli projekteerimise eelduseks on plaan ruumi mõõtmete, vee-, elektri- ja ventilatsiooniühenduste ning uste ja akende asukohtadega. Materjalide ja furnituuriga saab tutvuda Meediagrupi OÜ kontoris, Liimi 8, Tallinn.
 • Kliendilt saadud andmete ja eelistuste põhjal projekteerib projektijuht köögimööbli, konsulteerib vajadusel nüansside asjus kliendiga ning esitab detailse hinnapakkumise. Enne tootmist teostame täpse mõõdistamise, et tagada laitmatu lõpptulemus.
 • Pakkumises kirjeldatakse detailselt mööbli spetsifikatsioon, köögimööbli maksumus ja valmimise tähtaeg. Tellimus jõustub ettemaksu tasumisel ning kaup väljastatakse ülejäänud summa tasumisel.

 • Köögimööbli transport, paigaldus ja pakendite utiliseerimise maksumus kajastub hinnapakkumises.
 • Meediagrupi OÜ teostab ja paigalduse hind sisaldab elektrivõrgu ühendusi. Gaasi-, vee- ja kanalisatsioonivõrgu ühendused ja need tööd paigaldushinnas ei sisaldu aga saame kliendi soovi korral need tööd organiseerida läbi koostööpartnerite.

Garantiiaja pikkus ja alguskuupäev

 • Mööbli garantiiaeg on erakliendile kaks aastat ning ärikliendile üks aasta, kui tellimuse lepinguga ei ole ette nähtud teisiti.
 • Garantii algab toote ostukuupäevast.

Garantii sisu

 • Garantii alla kuuluvad Meediagrupi OÜ valmistatud toote konstruktsiooni-, tootmise- ja materjalivead ning nendest vigadest toodetele põhjustatud kahjustused. Garantii katab eelpool nimetatud vigade ja neist toodetele põhjustatud kahjustuste parandamise kulud.

Garantii piirangud

 • Garantii ei hõlma kahjustusi, mis on põhjustatud hoolimatust toote kasutamisest, kahjustamisest, lõhkumisest või toote mitte sihtotstarbelisest kasutamisest.
 • Garantii alla ei kuulu normaalsed värvuse muutused, toote loomulik kulumine või pisidefektid, mis on tekkinud peale paigalduse teostamist ning kliendile mööbli üleandmist (näiteks pinnakatte kriimustused)
 • Garantii ei hõlma kahjustusi, (kui toode ei ole paigaldatud Meediagrupi OÜ poolt ) mis on põhjustatud ebakorrektsest paigaldusest. Näiteks: kui klient on paigaldanud toote ise ning teinud seda valesid töövõtteid kasutades.

Garantii kehtivus

 • Garantii kehtib mööbli sihtotstarbelisel kasutamisel tekkinud defektide korral.
 • Garantii kehtib eeldusel, et mööblit on kaitstud niiskuse eest (relatiivne niiskus 40- 60%).
 • Kasutatud ja säilitatud normaalsetes tingimustes (ruumi temperatuur 18-24C) ning järgitud puhastamist-hooldamist puudutavaid juhendeid.
 • Garantii kehtib eeldusel, et esitatakse arve ja kviitung arve kogusumma tasumise kohta.

Garantiipretensiooni lahendamine

 • Pretensioon peab olema esitatud kirjalikult. E -maili info@meediagrupi.ee või teiega tegelenud projektijuhile.
 • Peale seda otsustame, kas on vajalik Teie külastamine ja probleemi ülevaatus. Kui puudus kvaliteedis on selgunud, sisestatakse probleem tootmisprogrammi ja Teie pretensioon lahendatakse mõistliku aja jooksul (umbes 2-4 nädalat).
 • Garantiiremont viiakse läbi ainult Meediagrupi OÜ oskuslike töömeeste poolt. Kui klient on tellinud ise mujalt teenuse probleemi lahendamiseks, siis katkeb toote garantii. Värvierinevused garantiina tarnitud värvitud mööbli ja algselt tarnitud värvitud mööbli vahel on võimalikud.

Oleme seadnud endale eesmärgiks pakkuda nii era- kui äriklientidele parima võimaliku tarneajaga kvaliteetset eritellimusmööblit nii koju kui kontorisse. Selle tarbeks oleme aastate jooksul arendanud enda tootmise sellisele tasemele, kus suudame tänu mitmekülgsele tootmisele pakkuda terviklahendusi kliendi poolt valitud materjalidest parima tarneajaga.

Väärtustame oma klientide aega ja soovime, et meid külastanud kliendid tunneksid ja kogeksid kindlustunnet, mis tagab suurepärased kliendisuhted pikkadeks aastateks.

Läheneme igale projektile personaalselt, vaid nii saab klient tunda tõelist rahulolu ning olla kindel, et kõik tema unistused saavad meie juures teoks. Igal sellisel projektil on tellija hing ning läbi kliendi soovide läbime koos väga inspireerivaid teekondi, mis kulmineeruvad täiusliku tulemusega.

Ka need kliendid, kelle soovid pole veel päris selged ning ideed vajavad veel äratamist on meie juures alati väga oodatud. Üheskoos selgitame välja just konkreetse kliendi vajadused ning teostame need professionaalselt, et ikka tulemus saaks igale kliendile iseloomulik ja annaks meelerahu.

 

Garderoobi tüübid

 

Sisseehitatud garderoobid

Nagu nimigi ütleb, on need garderoobid ehitatud otse ruumi seina sisse, pakkudes sageli lagedest põrandani ulatuvat hoiuruumi. Need on eriti populaarsed kitsastes ruumides, kus ruumi säästmine on oluline.

Eraldiseisvad garderoobid

Need on klassikalised kapid, mida saab vajadusel liigutada. Nad on saadaval mitmesugustes stiilides ja suurustes ning on sobilikud neile, kes vajavad paindlikkust.

Nurgagarderoobid

Ideaalne lahendus ruumidele, kus on vaba nurgapind. Need garderoobid võimaldavad maksimeerida hoiuruumi, kasutades ära ruumi, mis muidu jääks kasutamata.

Garderoobide tellimine

Kui olete otsustanud soetada garderoobi, on oluline mõelda läbi mitmed aspektid:

Mõõtmed – mõõtke hoolikalt ruumi, kuhu soovite garderoobi paigaldada. Arvestage ukse ja akna avanemisega ning elektripistikutega.

Stiil ja materjal – valige materjal ja viimistlus, mis sobib teie ruumi üldise kujundusega. Olgu selleks siis puit, lamineeritud puitlaastplaat või mõni muu materjal.

Sisemine korraldus – mõelge läbi, kuidas soovite garderoobi sisemust korraldada. Kas vajate rohkem riiuleid, sahtleid või riidepuutorusid?

Kui olete oma vajadused selgeks mõelnud võtke ühendust .
Paljud firmad pakuvad kohandatud lahendusi, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele ja eelistustele. Lisaks on paljudel tootjatel võimalus teha kodukülastusi, et aidata teid mõõtmisel ja disainilahenduste valimisel.

 

Vaata lisaks ka meiepoolt pakutavaid tooteid

Kvaliteetne köögimööbel!
Müügistendid
Eritellimumööbel

 

Teeme koostööd selliste firmadega:

alexela_logo tallink_logo selver_logo tradehouse_logo rimi_logo makita_logo