Tagasi
Poetarvikud|

HL Display

HL Display Group on Rootsi päritolu juhtiv rahvusvaheline ettevõte, mis pakub turunduse ja müügikoha kommunikatsiooniga seotud tooteid ja teenuseid. Eesmärk – Sinu müügipinna oluline optimeerimine.

Selge tootegruppide jaotus kaubariiulil annab kliendile selge ülevaate ja pakkumiste hea nähtavus suurendab müüke. Ostlemise mugavus on kliendi jaoks esmatähtis, kuid samamoodi on oluline kaupluse personali töö ja ajakulu optimeerimine kaupade paigutamisel ja korrastamisel.

HL Display pakub laias valikus lahendusi igale vajadusele – iga kaubakategooria ja pakendi jaoks leidub vastav kontseptsioon.

2018. aastal lansseerib HL Display tootesarja HL Sustainable Choice, mille eesmärgiks on toetada jaemüüjaid plastmaterjali kasutuse ja plastjäätmete vähendamisel, pakkudes jätkusuutlike kaubandustarvikute valikut, mille valmistamisel on kasutatud looduslikku päritolu või ümbertöödeldud materjali.

Jaekaubandusmaastik on kiires muutumises ning eristumiseks tuleb panna rõhku toodete korrektsele väljapanekule ja selle korrastamise automatiseerimisele. Viimane aitab säästab tööjõukuludelt ning jätab klienditeenindajale oluliselt rohkem aega kliendiga tegelemiseks. Ostlemine peab olema elamus, mitte tehing.

HL Display kataloog

    Täisnimi*
    Ettevõtte nimi
    Telefoni number*
    Emaili aadress*
    Sõnum