Tagasi
Mööbel|

Kauplus

Kapluste mööbel on meie üks põhispetsialiteet. Üle 25 aasta kogemust kaupluste sisustamisel annab meile mitmekülgsed teadmised ja ettevalmistuse klientide soovidele lähenemisel. Oleme võitnud koostööpartnerite poolehoiu ja usalduse nii Eestis kui ka välisturul.

Pakume laialdast valikut sisustust erinevatele kaubanduspindadele. Kaupluste mööbel valmib vastavalt kaupluse või kaubamärgi kontseptsioonile ja kliendi soovidele. Pakume terviklikke kaupluse sisustuslahendusi butiigist hüpermarketini.

Kaasaegne tehnika võimaldab meil toota erinevaid mööblidetaile erinevatest materjalidest (sh puit, vineer, MDF, klaas, pleksiklaas, PVC, alumiinium, metall jne). Oma tootmiskompleks võimaldab meil olla paindlik ja täita tellimusi ka väiksemates kogustes ning mõistlike tarneaegadega.

Omame ka kogemust MED-sertifikaadiga materjalidega, mis vastavad laevaehituses kohaldatavatele nõuetele ja asjakohasele tulekindlusklassile (nt. FIPRO Light 500, Alucore, Fireshield Marine jne.)

Mööbli tellimiseks palume esmaseks konsultatsiooniks aeg kokku leppida:
kaspar@meediagrupi.ee või erkki@meediagrupi.ee

 • Mööbli projekteerimise eelduseks on plaan ruumi mõõtmete, vee-, elektri- ja ventilatsiooniühenduste ning uste ja akende asukohtadega. Materjalide ja furnituuriga saab tutvuda Meediagrupi OÜ kontoris, Liimi 8, Tallinn.
 • Kliendilt saadud andmete ja eelistuste põhjal projekteerib projektijuht köögimööbli, konsulteerib vajadusel nüansside asjus kliendiga ning esitab detailse hinnapakkumise. Enne tootmist teostame täpse mõõdistamise, et tagada laitmatu lõpptulemus.
 • Pakkumises kirjeldatakse detailselt mööbli spetsifikatsioon, köögimööbli maksumus ja valmimise tähtaeg. Tellimus jõustub ettemaksu tasumisel ning kaup väljastatakse ülejäänud summa tasumisel.

 • Köögimööbli transport, paigaldus ja pakendite utiliseerimise maksumus kajastub hinnapakkumises.
 • Meediagrupi OÜ teostab ja paigalduse hind sisaldab elektrivõrgu ühendusi. Gaasi-, vee- ja kanalisatsioonivõrgu ühendusi ja need tööd paigaldushinnas ei sisaldu aga saame kliendi soovi korral need tööd organiseerida läbi koostööpartnerite.

Garantiiaja pikkus ja alguskuupäev

 • Mööbli garantiiaeg on erakliendile kaks aastat ning ärikliendile üks aasta, kui tellimuse lepinguga ei ole ette nähtud teisiti.
 • Garantii algab toote ostukuupäevast.

Garantii sisu

 • Garantii alla kuuluvad Meediagrupi OÜ valmistatud toote konstruktsiooni-, tootmise- ja materjalivead ning nendest vigadest toodetele põhjustatud kahjustused. Garantii katab eelpool nimetatud vigade ja neist toodetele põhjustatud kahjustuste parandamise kulud.

Garantii piirangud

 • Garantii ei hõlma kahjustusi, mis on põhjustatud hoolimatust toote kasutamisest, kahjustamisest, lõhkumisest või toote mitte sihtotstarbelisest kasutamisest.
 • Garantii alla ei kuulu normaalsed värvuse muutused, toote loomulik kulumine või pisidefektid, mis on tekkinud peale paigalduse teostamist ning kliendile mööbli üleandmist (näiteks pinnakatte kriimustused)
 • Garantii ei hõlma kahjustusi, (kui toode ei ole paigaldatud Meediagrupi OÜ poolt ) mis on põhjustatud ebakorrektsest paigaldusest. Näiteks: kui klient on paigaldanud toote ise ning teinud seda valesid töövõtteid kasutades.

Garantii kehtivus

 • Garantii kehtib mööbli sihtotstarbelisel kasutamisel tekkinud defektide korral.
 • Garantii kehtib eeldusel, et mööblit on kaitstud niiskuse eest (relatiivne niiskus 40- 60%).
 • Kasutatud ja säilitatud normaalsetes tingimustes (ruumi temperatuur 18-24C) ning järgitud puhastamist-hooldamist puudutavaid juhendeid.
 • Garantii kehtib eeldusel, et esitatakse arve ja kviitung arve kogusumma tasumise kohta.

Garantiipretensiooni lahendamine

 • Pretensioon peab olema esitatud kirjalikult. E -maili info@meediagrupi.ee või teiega tegelenud projektijuhile.
 • Peale seda otsustame, kas on vajalik Teie külastamine ja probleemi ülevaatus. Kui puudus kvaliteedis on selgunud, sisestatakse probleem tootmisprogrammi ja Teie pretensioon lahendatakse mõistliku aja jooksul (umbes 2-4 nädalat).
 • Garantiiremont viiakse läbi ainult Meediagrupi OÜ oskuslike töömeeste poolt. Kui klient on tellinud ise mujalt teenuse probleemi lahendamiseks, siis katkeb toote garantii. Värvierinevused garantiina tarnitud värvitud mööbli ja algselt tarnitud värvitud mööbli vahel on võimalikud.

Oleme seadnud endale eesmärgiks pakkuda nii era- kui äriklientidele parima võimaliku tarneajaga kvaliteetset eritellimusmööblit nii koju kui kontorisse. Selle tarbeks oleme aastate jooksul arendanud enda tootmise sellisele tasemele, kus suudame tänu mitmekülgsele tootmisele pakkuda terviklahendusi kliendi poolt valitud materjalidest parima tarneajaga.

Väärtustame oma klientide aega ja soovime, et meid külastanud kliendid tunneksid ja kogeksid kindlustunnet, mis tagab suurepärased kliendisuhted pikkadeks aastateks.

Läheneme igale projektile personaalselt, vaid nii saab klient tunda tõelist rahulolu ning olla kindel, et kõik tema unistused saavad meie juures teoks. Igal sellisel projektil on tellija hing ning läbi kliendi soovide läbime koos väga inspireerivaid teekondi, mis kulmineeruvad täiusliku tulemusega.

Ka need kliendid, kelle soovid pole veel päris selged ning ideed vajavad veel äratamist on meie juures alati väga oodatud. Üheskoos selgitame välja just konkreetse kliendi vajadused ning teostame need professionaalselt, et ikka tulemus saaks igale kliendile iseloomulik ja annaks meelerahu.

  Täisnimi*
  Ettevõtte nimi
  Telefoni number*
  Emaili aadress*
  Sõnum

   
   

  Kaupluse sisustus: Loo meeldejääv ja müüki edendav keskkond.

  Kaupluse sisustus on strateegiline investeering, mis mõjutab otseselt klientide kogemust ja müügiedu. Hästi läbimõeldud sisustus loob meeldejääva ja kutsuva keskkonna, mis innustab kliente ostma ja tagasi tulema.

  Mida me silmas peame, kui räägime kaupluse sisustusest?

  Visuaalne identiteet: Sisustus peaks peegeldama teie brändi identiteeti ja väärtusi. Värvipalett, materjalid, valgustus ja sisustuselemendid peaksid olema kooskõlas teie brändi visuaalse keelega.
  Funktsionaalsus: Sisustus peaks olema funktsionaalne ja mugav nii klientidele kui ka personalile. Kaupluse paigutus, riiulite ja vitriinide valik ning kassapidamisala peaksid olema läbimõeldud ja tagama sujuva ostuprotsessi.
  Klienditeekond: Mõelge läbi, kuidas kliendid teie kaupluses liiguvad. Sisustus peaks suunama kliente läbi kaupluse ja juhtima tähelepanu teie pakutavatele toodetele.
  Atmosfäär: Looge atmosfääri, mis sobib teie sihtrühmaga ja toetab teie brändi identiteeti. Kasutage valgustust, muusikat ja lõhnu, et luua meeldejääv ja emotsioone tekitav keskkond.
  Tooteekspositsioon: Tooted on teie kaupluse staarid! Eksponeerige neid õigesti, et köita klientide tähelepanu ja esile tuua nende parimaid omadusi. Kasutage valgustust, värve ja materjale, et tooted paistaksid atraktiivsed ja kutsuda kliente neid lähemalt uurima.

  Mõned näpunäited kaupluse sisustuse edukaks planeerimiseks:

  Määrake kindlaks oma eelarve ja eesmärgid.
  Tehke turu-uuringut ja uurige oma sihtrühma eelistusi.
  Kaasake professionaalseid disainereid ja arhitekte.
  Kasutage kvaliteetseid materjale ja sisustuselemente.
  Hoolitse regulaarselt oma kaupluse korrashoiu ja puhtuse eest.
  Hea kaupluse sisustus on investeering, mis tasub ennast kiiresti ära. Hästi läbimõeldud sisustus aitab teil suurendada müüki, parandada klientide kogemust ja luua tugeva brändiidentiteedi.